Creator Ośrodki Medyczne

Program zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego – II EDYCJA 2016

logo_profilaktyka

W imieniu CREATOR Sp. z o. o. zapraszamy dorosłe osoby z terenu województwa łódzkiego, ze schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej, które posiadają skierowanie do poradni rehabilitacyjnej, wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, do udziału w bezpłatnych badaniach w ramach II edycji „Programu zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego”.

W ramach Programu pacjenci mogą skorzystać z porady rehabilitacyjnej, podczas, której lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentem oraz badanie przedmiotowe. Na podstawie uzyskanych informacji zlecili pacjentowi maksymalnie 5 zabiegów fizjoterapeutycznych dziennie przez okres 2 tygodni (10 dni), z zakresu m. in.: kinezyterapii indywidualnej, zabiegów fizykoterapeutycznych z zakresu ciepłolecznictwa, krioterapii, hydroterapii, leczenia polem elektromagnetycznym, ultradźwiękami, laseroterapii, masażu klasycznego i wibracyjnego, a także inne – rekomendowane zgodnie z osiągnięciami najnowszej wiedzy i praktyki rehabilitacyjnej.

CREATOR Sp. z o. o., ul. Kopernika 55a, 90-553 Łódź
– Rejestracja pod numerem telefonu: (42) 230 10 00, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00.
– Porady lekarskie odbywać się będą w następujących dniach i godzinach: w poniedziałki i czwartki w godzinach 14.00 – 20.00 oraz w środy w godzinach 15.30. – 20.00.

więcej informacji…